Průběh výuky zpěvu

individuální projev naší studentky, která interpretuje písneň od Michaela Jacksona

Individuální výuka

Výuka je individuální. Během výuky se studenty pracujeme na trénování plného znělého hlasu.

Děláme rozmanitá cvičení na kultivaci falzetu, který úzce souvisí s ovládáním plného hlasu.

Pracujeme s dechem a fuknční připravenosti bránice k podání toho nejlepšího výkonu.

studentky předvádí svůj hlasový projev před publikem

Práce s hlasem při interpretaci popové skladby

Učíme se jak správně pracovat s mikrofonem jako profesionál.

Jak správně zvolit vhodnou skladbu vzhledem k aktuálním možnostem a schopnostem studenta i pro jeho další rozvoj.

Pracujeme na propojení hudby s osobním projevem žáka a jeho interpretace textu písně.

Pěvecký výraz je také součástí projevu zpěváka a tak i této oblasti věnujeme svou pozornost.

Pohyb na pódiu může být velkou výzvou. S námi však tyto starosti opadnou a za chvíli se student po pódiu pohybuje jako zkušený frontman kapely.

Vystoupení  dvou našich studentek včetně choreografie, kterou si vytvořily

Vystoupení

Pokročilí studenti si mohou procvičit hudební sestavy pro veřejná vystoupení a začátečníci se mohou prvními krůčky stát zkušenými profesionály.

Vystoupení jsou také vhodnou přípravou na soutěže nebo budoucí kariéru v kapele.

Pro zájemce je možné účastnit se také našeho muzikálu, který pravidelně připravujeme.

Poskytujeme během výuky také možnost poradenství v oblastech výběru kapely, hudebního souboru nebo konzultací s hudebním manažerem.

Kde se nacházíme

Škola popového zpěvu